KALENDARZ  imprez strzeleckich w 2011 roku                Plan szkolenia >
Lp. Nazwa wyniki data data Miejsce K P Gr.p. K/M Jun. J.mł. Mł.
1. Turniej Noworoczny – grupa powszechna wyniki 13.01 16.01 SPOŁEM-Łódź   x x        
2. Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn wyniki 13.01 16.01 Wrocław x x   x      
3. Zawody klasyfikacyjne wyniki 21.01 23.01 Złotoryja x x   x x    
4. Liga Sportera - 3Gun                                                         film wyniki 23.01 23.01 Poznań-Lizawka x x x        
5. Zgrupowanie szkoleniowe kadry wojewódzkiej juniorów   24.01 30.01 Muszyna         x x  
6. Zawody międzynarodowe - eliminacje do Mistrzostw Europy wyniki 25.01 30.01 Monachium (GER) x x   x x    
7. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 26.01 26.01 KARTACZ-Łódź x x x        
8. Zgrupowanie kadry narodowejj juniorów   31.01 8.02 Wrocław x x     x    
9. Zawody LUTOWE wyniki 6.02 6.02 Łask x x x        
10. Zawody międzynarodowe - eliminacje do Mistrzostw Europy wynik 9.02 13.02 Wrocław x x   x x    
11. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 10.02 13.02 SPOŁEM-Łódź   x x        
12. Liga Sportera - 3Gun wyniki 13.02 13.02 Poznań-Lizawka x x x        
13. Puchar Zimy wyniki 19.02 19.02 SPOŁEM-Łódź x x   x     x
14. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 23.02 23.02 KARTACZ-Łódź x x x        
15. Zawody klubowe wyniki 25.02 25.02 STRZELMISTRZ-Łódź   x x        
16.  Mistrzostwa Europy   1.03 9.03 Brescia (ITA) x x   x x    
17. Święto Kobiet wyniki 5.03 5.03 SPOŁEM-Łódź x x   x     x
18. Zawody MARCOWE wyniki 6.03 6.03 Łask x x x        
18. Zawody klubowe DZIESIĄTKA wyniki 6.03 6.03 DZIESIĄTKA-Łódź x x x        
19. Badania kadry wojewódzkiej - fizykoterapia   8.03 8.03 Łódź         x x  
20. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 9.03 9.03 KARTACZ-Łódź x x x        
21. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 10.03 13.03 SPOŁEM-Łódź   x x        
22. Liga Sportera - 3Gun wyniki 13.03 13.03 Poznań-Lizawka x x x        
23. Konsultacja szkoleniowa kadry wojewódzkiej juniorów   16.03 20.03 Zakopane         x x  
24. I runda Pucharu Polski - grupa powszechna wyniki 17.03 20.03 Białystok x x x        
25.  Zawody międzynarodowe   21.03 27.03 Dortmund (GER) x x   x x    
26. IV Ogólnopolskie Zawody Młodzików i Juniorów młodszych wyniki 24.03 26.03 Międzyrzec Podlaski x x       x x
27. Zawody klubowe STRZELEC   25.03 25.03 STRZELEC-Łódź x x x        
28. Puchar Wiosny wyniki 31.03 3.04 Wrocław x x x x
29. Zawody KWIETNIOWE wyniki 3.04 3.04 Łask x x x        
30. Testy sprawności fizycznej kadry wojewódzkiej juniorów   6.04 6.04 Łódź         x    
31. Puchar Wiosny wyniki 9.04 9.04 do ustalenia x x         x
32. Liga Sportera - 3Gun wyniki 10.04 10.04 Poznań-Lizawka x x x        
33. I runda Pucharu Polski wyniki 14.04 17.04 Wrocław x x   x      
34. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 14.04 17.04 SPOŁEM-Łódź   x x        
35. Zawody klubowe DZIESIĄTKA wyniki 16.04 18.04 DZIESIĄTKA-Łódź x x x        
36. Zawody klubowe - karabin 100 m wyniki 17.04 17.04 Radomsko  x   x        
37. Badania lekarskie kadry wojewódzkiej juniorów   19.04 26.04 Łódź x x       x    
38. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 20.04 20.04 KARTACZ-Łódź x x x        
39. Międzynarodowe Mistrzostwa Wybrzeża wyniki 29.04 2.05 Ustka x x   x x x  
40. Wiosenne Zawody Strzeleckie   29.04 29.04 STRZELEC-Łódź x x x        
41. Zawody klubowe - karabin 50 m wyniki 3.05 3.05 Kamieńsk  x   x        
42. Memoriał Zbigniewa Golka wyniki 3.05 3.05 Wójcin X X     X    
43. Ogólnopolski Turniej Zwycięstwa wyniki 5.05 8.05 SPOŁEM-Łódź   x x        
44. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 7.05 7.05 ORZEŁ-Kutno x x x        
45. Zawody klubowe - karabin 100 m wyniki 8.05 8.05 Radomsko  x   x        
46. Puchar Prezesa PZSS - eliminacje do Finału OOM wyniki 12.05 15.05 Warszawa x x       x  
47. II runda Pucharu Polski - grupa powszechna wyniki 12.05 15.05 Kraków x x x        
48. Puchar Wiosny IPA   14.05 14.05 STRZELEC-Łódź   x x        
49. Zawody klubowe - pistolet  25m wyniki 15.05 15.05 Radomsko   x x        
50. II runda Pucharu Polski wyniki 19.05 22.05 Bydgoszcz x x   x      
51. Zawody klubowe DZIESIĄTKA wyniki 21.05 21.05 DZIESIĄTKA-Łódź x x x        
52. Zawody klubowe   21.05 21.05 STRZELMISTRZ-Łódź   x x        
53. Zawody MAJOWE wyniki 21.05 21.05 Łask x x x        
54. Puchar Wiosny wyniki 22.05 22.05 Wójcin X X     X    
55. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 25.05 25.05 KARTACZ-Łódź x x x        
56. Złoty Muszkiet, Złota Krócica wyniki 26.05 29.05 Zielona Góra x x       x  
57. Zawody klubowe   27.05 27.05 STRZELMISTRZ-Łódź   x x        
58. Puchar Prezesa KSS STRZELEC   27.05 27.05 STRZELEC-Łódź x x x        
59.  Zawody międzynarodowe   30.05 4.06 Suhl (GER) x x   x x    
60. Konsultacja szkoleniowa   1.06 5.06 Szklarska Poręba         x    
61. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 4.06 4.06 ORZEŁ-Kutno x x x        
62. Zawody klubowe - karabin 50 m wyniki 5.06 5.06 Kamieńsk  x   x        
63. Mistrzostwa Polski Juniorów wyniki 9.06 12.06 Wrocław x x     x    
64. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski wyniki 9.06 12.06 Wrocław x x   x      
65. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 9.06 12.06 SPOŁEM-Łódź   x x        
66. Zawody klubowe DZIESIĄTKA wyniki 11.06 11.06 DZIESIĄTKA-Łódź x x x        
67. Zawody klubowe - pistolet  25m wyniki 12.06 12.06 Radomsko   x x        
68. Eliminacje do Finału OOM wyniki 17.06 19.06 Starachowice x x       x  
69. Zawody CZERWCOWE wyniki 19.06 19.06 Łask x x x        
70.  Zawody międzynarodowe Nadziei Olimpijskich   23.06 26.06 Pilzno (CZE) x x     x    
71. Mistrzostwa Polski - grupa powszechna wyniki 24.06 26.06 Bydgoszcz x x x        
83. Zawody klubowe STRZELEC wyniki 24.06 24.06 STRZELEC-Łódź x x x        
72. Puchar Starosty Wieruszowskiego wyniki 26.06 26.06 Wójcin X X   X X    
73. Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn wyniki 30.06 3.07 Wrocław x x   x      
74. Puchar Wójtów Gmin wyniki 3.07 3.07 Wójcin X X   X X   X
75. Zawody klubowe - karabin 50 m wyniki 3.07 3.07 Kamieńsk  x   x        
76. Odnowa biologiczna - kadra wojewódzka   4.07 9.07 Jedlina Zdrój x x       x   x  
77. Zgrupowanie kadry wojewódzkiej   10.07 18.07 Jelenia Góra x   x       x   x  
78. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 14.07 17.07 SPOŁEM-Łódź   x x        
79. Zawody klubowe - pistolet  25m wyniki 17.07 17.07 Radomsko   x x        
80. Zawody LIPCOWE wyniki 17.07 17.07 Łask x x x        
81. Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wyniki 20.07 26.07 Warszawa x x       x  
82. II Mistrzostwa Polski - niewidomi i słabowidzący wyniki 29.07 30.07 Łódź x      x      
83. Zawody klubowe STRZELEC wyniki 29.07 29.07 STRZELEC-Łódź x x x        
84.  Mistrzostwa Europy   30.07 14.08 Belgrad (SRB) x x     x    
85. Puchar Rady Gminy i Powiatu wyniki 31.07 31.07 Wójcin X X   X X    
86. Zgrupowanie kadry wojewódzkiej   6.08 15.08 Ustka   x   x         x
87. Święto Wojska Polskiego - grupa powszechna wyniki 11.08 14.08 SPOŁEM-Łódź   x x        
88.  Uniwersjada   17.08 22.08 Shenzhen (CHN) x x   x x    
89. Zgrupowanie kadry wojewódzkiej   19.08 30.08 Szrenica   x   x       x    
90. Mistrzostwa Polski Liga Sportera - 3Gun wyniki 20.08 21.08 Poznań-Lizawka x x x        
91. Zawody klubowe STRZELEC wyniki 26.08 26.08 STRZELEC-Łódź x x x        
92. Zawody strzeleckie Kół Żołnierzy Rezerwy Ziemi Wieruszowskiej   28.08 28.08 Wójcin X X   X      
93. Memoriał Eugeniusza Ciechanowskiego wyniki 3.09 3.09 STRZELEC-Łódź x x x        
94. Zawody WRZEŚNIOWE wyniki 4.09 4.09 Łask x x x        
95. Zawody klubowe - karabin 50 m wyniki 4.09 4.09 Kamieńsk  x   x        
96. Badania kadry wojewódzkiej - fizykoterapia   7.09 7.09 Łódź         x x  
97. III runda Pucharu Polski - grupa powszechna   8.09 11.09 Zielona Góra x x x        
98. Finał Pucharu Polski wyniki 15.09 18.09 Zielona Góra x x   x x    
99. Zawody klubowe DZIESIĄTKA wyniki 17.09 17.09 DZIESIĄTKA-Łódź x x x        
100. Zawody klubowe - pistolet  25m wyniki 18.09 18.09 Radomsko   x x        
101. Liga Sportera - 3Gun wyniki 18.09 18.09 Poznań-Lizawka x x x        
102. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 22.09 25.09 SPOŁEM-Łódź   x x        
103. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików wyniki 23.09 25.09 Starachowice x x           x
104. DNI  KUTNA - grupa powszechna wyniki 24.09 24.09 ORZEŁ-Kutno x x x        
105. Zawody klubowe STRZELEC wyniki 30.09 30.09 STRZELEC-Łódź x x x        
106. Zawody klubowe - karabin 50 m wyniki 2.10 2.10 Kamieńsk  x   x        
107. IV runda Pucharu Polski + FINAŁ wyniki 7.10 9.10 Bydgoszcz x x x        
109. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 8.10 8.10 ORZEŁ-Kutno x x x        
110. Konsultacja szkoleniowa   12.10 16.10 Zakopane         x x x
111. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 12.10 12.10 KARTACZ-Łódź x x x        
112. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 13.10 16.10 SPOŁEM-Łódź  x x x        
113. Zawody klubowe DZIESIĄTKA wyniki 15.10 15.10 DZIESIĄTKA-Łódź x x x        
114. Liga Sportera - 3Gun wyniki 16.10 16.10 Poznań-Lizawka x x x        
115. Mistrzostwa Województwa Łódzkiego wyniki 22.10 22.10 SPOŁEM-Łódź x x   x     x
116. Zawody klubowe - pistolet  25m wyniki 23.10 23.10 Radomsko   x x        
117. Zawody PAŹDZIERNIKOWE wyniki 23.10 23.10 Łask x x x        
118. Zawody klubowe   28.10 28.10 STRZELMISTRZ-Łódź   x x        
119. Zawody klubowe STRZELEC wyniki 28.10 28.10 STRZELEC-Łódź x x x        
120. Zawody klubowe - karabin 100 m wyniki 29.10 29.10 Radomsko  x   x        
121. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 29.10 29.10 SPOŁEM-Łódź  x   x        
122. Zawody klasyfikacyjne   3.11 6.11 Łeba x x   x x    
123. Turniej Niepodległości - grupa powszechna wyniki 3.11 6.11 SPOŁEM-Łódź  x x x        
124. Dzień Niepodległości - grupa powszechna   5.11 5.11 ORZEŁ-Kutno x x x        
125. Zawody LISTOPADOWE wyniki 6.11 6.11 Łask x x x        
126. Puchar Niepodległości wyniki 11.11 11.11 SPOŁEM-Łódź x x   x     x
127. Zawody klubowe DZIESIĄTKA wyniki 12.11 12.11 DZIESIĄTKA-Łódź x x x        
128. Zawody klubowe - karabin 100 m wyniki 12.11 12.11 Radomsko  x   x        
129. Zawody klasyfikacyjne wyniki 17.11 20.11 Wrocław x x   x x    
130. Testy sprawności fizycznej   18.11 21.11 Łódź         x x x
123. Turniej Niepodległości - grupa powszechna wyniki 19.11 19.11 SPOŁEM-Łódź  x x x        
131. Liga Sportera - 3Gun wyniki 20.11 20.11 Poznań-Lizawka x x x        
132. Zawody klubowe STRZELEC wyniki 25.11 25.11 STRZELEC-Łódź x x
133. Zawody klubowe   25.11 25.11 STRZELMISTRZ-Łódź   x x        
134. Zawody klubowe - karabin 100 m wyniki 27.11 27.11 Radomsko  x   x        
135. Zawody klubowe - grupa powszechna wyniki 30.11 30.11 KARTACZ-Łódź x x x        
136. Pożegnanie Roku - grupa powszechna wyniki 1.12 4.12 SPOŁEM-Łódź   x x        
137. Turniej Mikołajkowy wyniki 3.12 3.12 SPOŁEM-Łódź x x         x x
138. Zawody klasyfikacyjne wyniki 8.12 11.12 Białystok x x   x x    
139. Puchar Przechodni Zarządu KSS STRZELEC   9.12 9.12 STRZELEC-Łódź   x x        
140. Zawody klubowe   9.12 9.12 STRZELMISTRZ-Łódź   x x        
141. 17 rocznica powstania stowarzyszenia wyniki 10.12 10.12 Łask x x x        
142. Zawody klubowe - grupa powszechna   10.12 10.12 ORZEŁ-Kutno x x x        
143. Turniej Gwiazdkowy   17.12 17.12 DZIESIĄTKA-Łódź x x x