2013 rok KALENDARZ  imprez strzeleckich  
styczeń nazwa, miejsce, organizator w   P K S   K/M J Jm
6.01   Zawody klubowe, Łask,  KABAR - Łódź    x x x   x      
12.01    Zawody klubowe ORZEŁ - Kutno   x       x      
13.01   Zawody na rzecz WOŚPSOKÓŁ - Zduńska Wola   x x     x x x x
17 i 20.01   Turniej Noworoczny (sk)  SPOŁEM - Łódź   x       x      
22 i 25.01   Zawody klubowe  STRZELEC - Łódź   x x     x      
25.01   Zawody klubowe  STRZELMISTRZ - Łódź   x x x   x      
27.01   Liga Sportera, Podstolice  KABAR - Łódź   x x x   x      
luty                    
2.02   Zawody wojewódzkie Puchar Zimy, SPOŁEM - Łódź   x     x x x x
2.02   Zawody Bractwa Kurkowego    x     x      
3.02   Zawody klubowe, Łask,  KABAR - Łódź x x x x
7-10.02   Grand Prix Wrocławia, Wrocław   x x     x x    
8-15.02   zgrupowanie kadry wojewódzkiej juniorów, Zakopane                x    
9.02   Zawody klubowe ORZEŁ - Kutno   x       x      
15-17.02   Zawody Klasyfikacyjne - Wielki Puchar Kaczawy, Złotoryja   x x     x x    
19 i 22.02   Zawody klubowe  STRZELEC - Łódź   x x     x      
22.02   Zawody klubowe  STRZELMISTRZ - Łódź   x x x   x      
23.02   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź    x x     x      
marzec                        
3.03   Zawody klubowe, Łask,  KABAR - Łódź    x x x   x      
9.03   Zawody wojewódzkie Dzień Kobiet, SPOŁEM - Łódź    x x     x x x x
9.03   Zawody klubowe ORZEŁ - Kutno    x       x      
   10.03   Liga Sportera, PodstoliceKABAR - Łódź   x x x   x      
21 i 24.03   Otwarte zawody  SPOŁEM - Łódź   x       x      
22-24.03   Zlot Orlików i finał Strzelań Sieciowych Młodzików, Zielona Góra   x x           x
23.03   Puchar Wiosny  SOKÓŁ - Zduńska Wola   x x     x x x x
23.03   Strzelanie Wielkanocne, Bractwo Kurkowe - Łódź    x x     x      
23.03   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź    x x     x      
24.03   Zawody klubowe, Parzęczew,  SHOOTING-ACADEMY - Łódź   x x x   x      
26 i 29.03   Zawody klubowe  STRZELEC - Łódź   x x     x      
29.03   Zawody klubowe  STRZELMISTRZ - Łódź   x x x   x      
kwiecień                    
4-7.04   konsultacja szkoleniowa kadry wojewódzkiej juniorów, Zakopane                     
7.04   Zawody klubowe, Łask, KABAR - Łódź    x x x   x      
13.04   Puchar Wiosny, Koluszki    x x         x x
13.04   Zawody klubowe ORZEŁ - Kutno   x       x      
14.04   Zawody klubowe, Parzęczew,  SHOOTING-ACADEMY - Łódź   x x x   x      
20.04   Kowboju do dzieła, Ostrów k/Łasku, PSSW - Łódź    x x x   x      
20.04   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź    x x     x      
20.04   Zawody klubowe  STRZELEC - Łódź     x x     x      
20.04   Karabinowe zawody z broni historycznej, 10-ka Radomsko        x     x      
21.04   Liga Sportera, Podstolice  KABAR - Łódź   x x x   x      
23 i 26.04   Wiosenne Zawody Strzeleckie,  STRZELEC - Łódź   x x     x      
25-28.04   I runda Pucharu Polski, Wrocław   x x     x x    
25.04   Strzelanie o Klejnot Rycerza ŁTSBK, Bractwo Kurkowe - Łódź   x x     x      
27.04   Zawody klubowe  STRZELMISTRZ - Łódź   x x x   x      
28.04   Wojewódzkie zawody "Karabin 100 m", 10-ka Radomsko      x     x      
maj                      
2-5.05   Międzynarodowe Mistrzostwa Wybrzeża, Ustka   x x     x x x  
3.05   Zawody klubowe  SNAJPER - Wójcin     x x     x x x x
4.05   Otwarte zawody klubowe Turniej Zwycięstwa,  SOKÓŁ - Zduńska Wola   x x         x x
5.05   Wojewódzkie zawody "Karabin sportowy", Kamieńsk, 10-ka Radomsko        x     x      
9-12.05   Puchar Prezesa PZSS, Bydgoszcz   x x x       x  
9-12.05   I runda Ligi Młodzieżowej w strzelaniu pneumatycznym, Bydgoszcz   x x       x x  
9-12.05   Mistrzostwa Polski w CAS, Starachowice, PSSW - Łódź   x x x     x    
9 i 12.05   Turniej Zwycięstwa (sk), SPOŁEM - Łódź   x       x      
11.05   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź    x x     x      
11.05   Zawody IPSC Level I, Parzęczew,  SHOOTING-ACADEMY - Łódź     x x x   x      
11.05   Zawody z okazji Dnia Zwycięstwa ORZEŁ - Kutno   x x     x      
12.05   Zawody klubowe, Łask, KABAR - Łódź   ▒    x x x   x      
16-19.05   II runda Pucharu Polski, Bydgoszcz   x x x   x      
 18.05   Zawody klubowe  STRZELEC - Łódź     x x     x      
19.05   Wojewódzkie zawody "Pistolet", 10-ka Radomsko      x       x      
19.05   Zawody klubowe, Parzęczew,  SHOOTING-ACADEMY - Łódź     x x x   x      
23-26.05   Złoty Muszkiet, Złota Krócica, Złoty Rzutek, Kraków   x x x       x  
24.05   Zawody klubowe  STRZELMISTRZ - Łódź   x x x   x      
25.05   Strzelanie o Złotą Łódkę Bracką oraz o tytuł Króla Kurkowego, Łódź       x     x      
28 i 31.05   Puchar Prezesa,  STRZELEC - Łódź     x x     x      
czerwiec                      
1.06   Puchar Lata, Łask      x x         x x
5-9.06   konsultacja szkoleniowa kadry wojewódzkiej juniorów, Szklarska Poręba                x    
6-9.06   III runda Pucharu Polski, Zielona Góra     x x     x x    
8.06   Puchar Prezesa KS  DZIESIĄTKA - Łódź      x x     x      
8.06   Zawody klubowe  STRZELEC - Łódź     x x     x      
8.06   Zawody klubowe ORZEŁ - Kutno      x       x      
9.06   Zawody klubowe, Łask, KABAR - Łódź    x x x   x      
13-16.06   Eliminacje międzywojewódzkie do FOOM, Warszawa   x x         x  
15.06   Zawody z okazji Dni Zduńskiej Woli     x x     x x x x
16.06   Wojewódzkie zawody "Karabin sportowy", Kamieńsk, 10-ka Radomsko        x     x      
20-23.06   Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn, Wrocław   x x     x      
22.06   Zawody IPSC Level II, Parzęczew,  SHOOTING-ACADEMY - Łódź     x x x   x      
23.06   Międzywojewódzkie zawody o Puchar Starosty, SNAJPER - Wójcin     x x     x x x x
23.06   Liga Sportera, Podstolice  KABAR - Łódź    x x x   x      
25 i 28.06   Zawody klubowe  STRZELEC - Łódź     x x     x      
27-30.06   Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław     x x       x    
27-30.06   Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Wrocław      x x     x      
27.06   Strzelanie o Tarczę Rady Królewskiej, Bractwo Kurkowe - Łódź      x x     x      
28.06   Zawody klubowe  STRZELMISTRZ - Łódź   x x x   x      
lipiec                      
5-16.07   zgrupowanie kadry wojewódzkiej juniorów, Tarnów                x    
7.07   Zawody o Puchar Wójtów Gmin, SNAJPER - Wójcin     x x     x x x x
12-14.07    Mistrzostwa Polski IPSC, Parzęczew,  SHOOTING-ACADEMY - Łódź     x x x   x      
13.07   Karabinowe zawody z broni historycznej, 10-ka Radomsko        x     x      
13.07   Zawody klubowe, Łask, KABAR - Łódź    x x x   x      
16-21.07   Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Bydgoszcz     x x x       x  
23-28.07   odnowa biologiczna kadry wojewódzkiej juniorów, Jedlina Zdrój                x x  
23 i 26.07   Zawody klubowe  STRZELEC - Łódź     x x     x      
28.07   Zawody o Puchar Przewodn.Rady Gminy i Powiatu, SNAJPER - Wójcin     x x     x x x x
sierpień
10-18.08   zgrupowanie kadry wojewódzkiej młodzików, Ustka                    x
11.08   Zawody Dynamiczne, Parzęczew,  SHOOTING-ACADEMY - Łódź   x x x   x      
11.08   Zawody klubowe, Łask, KABAR - Łódź    x x x   x      
15.08   Zawody o Puchar Komendanta Powiatowej Policji, SNAJPER - Wójcin     x x x   x x x x
20-31.08   zgrupowanie kadry wojewódzkiej juniorów, Szrenica               x    
22 i 25.08   Święto Wojska Polskiego (sk), SPOŁEM - Łódź   x       x      
27 i 30.08   Zawody klubowe  STRZELEC - Łódź     x x     x      
31.08-1.09   Otwarte Mistrzostwa Polski - Liga Sportera, Podstolice   x x x   x      
wrzesień                      
5-8.09   Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn (sk), Wrocław     x x     x      
6.09   Memoriał Eugeniusza Ciechanowskiego,  STRZELEC - Łódź     x x     x      
8.09   Wojewódzkie zawody "Karabin sportowy", Kamieńsk, 10-ka Radomsko      x     x      
12-15.09   Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Białystok     x x           x
14.09    Zawody z okazji  DNI  KUTNA   x x     x      
15.09   Zawody klubowe, Łask, KABAR - Łódź    x x x   x      
19-22.09   Finał Pucharu Polski, Zielona Góra     x x     x      
21.09   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź    x x     x      
24 i 27.09   Zawody klubowe  STRZELEC - Łódź     x x     x      
26-29.09   Mistrzostwa Polski Młodzików, Wrocław     x x           x
26.09   Strzelanie nocne o Gwizdę Bracką, Bractwo Kurkowe - Łódź        x            
27-29.09   Zawody Klasyfikacyjne - Puchar Lubelszczyzny, Lublin     x x     x x    
27.09   Zawody klubowe  STRZELMISTRZ - Łódź   x x x   x      
28.09   Zawody IPSC Level I, Parzęczew,  SHOOTING-ACADEMY - Łódź   x x x   x      
październik                      
5.10   Jesień Cheyennów, Ostrów k/Łasku, PSSW - Łódź      x x x   x      
5.10   Zawody klubowe  STRZELEC - Łódź     x x     x      
6.10   Zawody klubowe, Łask, KABAR - Łódź       x x x   x      
9-13.10   konsultacja szkoleniowa kadry wojewódzkiej juniorów i młodzików, Zakopane                x   x
12.10   Zawody klubowe ORZEŁ - Kutno      x       x      
14.10   Zawody z okazji KEN     SOKÓŁ - Zduńska Wola     x x     x x x x
17-20.10   Zawody Klasyfikacyjne, Drzonków     x x     x x    
17 i 20.10   Otwarte zawody  SPOŁEM - Łódź   x       x      
19.10   Mistrzostwa województwa łódzkiego, SPOŁEM - Łódź   ▒    x x     x x x x
19.10   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź      x x     x      
19.10   Zawody klubowe KARTACZ-Łódź          x      
20.10   Wojewódzkie zawody "Pistolet", 10-ka Radomsko      x       x      
20.10   Zawody klubowe, Parzęczew,  SHOOTING-ACADEMY - Łódź   x x x   x      
22 i 25.10   Zawody klubowe  STRZELEC - Łódź     x x     x      
24-27.10   Finał Ligi Strzeleckiej, Gdynia      x x     x x x x
25.10   Zawody klubowe  STRZELMISTRZ - Łódź   x x x   x      
listopad                      
3.11   Zawody klubowe, Łask, KABAR - Łódź    x x x   x      
7-10.11   Zawody Klasyfikacyjne - Balic Cup 2013 , Łeba     x x     x x    
9.11   Puchar Wojewody Łódzkiego, Bractwo Kurkowe - Łódź      x x     x      
11.11   Zawody z okazji Odzyskania Niepodległości   SOKÓŁ - Zduńska Wola     x x     x x x x
11.11   Mega Stal Lufka, Parzęczew,  SHOOTING-ACADEMY - Łódź   x x x   x      
14 i 17.11   Turniej Niepodległości (sk), SPOŁEM - Łódź   x       x      
14-17.11   Zawody Klasyfikacyjne - V Memoriał Stanisława Maruchy, Zielona Góra   x x     x x    
16.11   Puchar Niepodległości, SPOŁEM - Łódź    x x     x x x x
16.11   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź    x x     x      
16.11   Zawody z okazji Dnia Niepodległości  ORZEŁ - Kutno      x x     x      
17.11   Liga Sportera , Podstolice  KABAR - Łódź   x x x   x      
17.11   Wojewódzkie zawody "Karabin 100 m", 10-ka Radomsko      x     x      
21-24.11   Zawody Klasyfikacyjne - Memoriał Leopolda Kałuży, Wrocław   x x     x x    
26 i 29.11   Zawody klubowe  STRZELEC - Łódź     x x     x      
28.11-1.12   Zawody Międzynarodowe - Polmozbyt Polish Open Kaliber, Białystok   x x     x x   x
29.11   Zawody klubowe  STRZELMISTRZ - Łódź   x x x   x      
grudzień                      
6.12   Zawody klubowe  STRZELMISTRZ - Łódź         x   x      
6.12   Zawody Mikołajkowe  SOKÓŁ - Zduńska Wola     x x       x x x
7.12   Turniej Mikołajkowy, SPOŁEM - Łódź   x x         x x
7.12   Zawody klubowe "XIX Rocznica", Łask, KABAR - Łódź    x x x   x      
7.12   Santa Claus Shootout, Parzęczew, PSSW - Łódź      x x x   x      
7.12   Zawody klubowe ORZEŁ - Kutno      x       x      
10 i 13.12   Puchar Zarządu Klubu,  STRZELEC - Łódź     x x     x      
11-15   konsultacja szkoleniowa kadry wojewódzkiej juniorów, Zakopane                x    
14.12   Strzelanie Wigilijne o Puchar Starszego Bractwa, Bractwo Kurkowe - Łódź        x     x      
15.12   Zawody klubowe, Parzęczew,  SHOOTING-ACADEMY - Łódź     x x x   x      
21.12   Zakończenie sezonu, zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź     x       x      

 

 
Objaśnienie skrótów : K/M - kobiety i mężczyźni
J - juniorki i juniorzy
sk - skrócone konkurencje    w - wyniki  Jm - juniorki młodsze i juniorzy młodsi
P - pistolet     K - karabin    S - strzelba gładkolufowa  - młodziczki i młodzicy
 
archiwum:   Plan organizacji szkolenia 2013                  
kalendarz 2012
kalendarz 2011