KALENDARZ  imprez strzeleckich na 2014 rok  
 
styczeń nazwa, miejsce, organizator w   P K S   K/M J Jm
5.01   Zawody klubowe, Łask,  KABAR - Łódź  x x x x
11.01   Zawody klubowe ORZEŁ - Kutno    x x     x      
12.01   Zawody klubowe KRUK - Łask    x x x   x      
16 i 19.01   Turniej Noworoczny (open)  SPOŁEM - Łódź   x       x      
24-25.01   Zawody klubowe STRZELMISTRZ - Łódź    x x x   x      
25.01   Strzelanie o Tarczę Św. Sebastiana i o Puchar Prezesa O.C. ZKBS RP     x     x      
25.01   Zawody klubowe KRUK - Łask (czarny proch)      x x x   x      
luty                    
1.02   Zawody wojewódzkie Puchar Zimy, SPOŁEM - Łódź   x     x x x x
1.02   Zawody klubowe DZIESIĄTKA - Łódź   x     x      
2.02   Zawody klubowe, Łask,  KABAR - Łódź x x x x
2.02   Zawody klubowe SHOOTING-ACADEMY - Łódź    x x x   x      
8.02   Zawody klubowe ORZEŁ - Kutno    x x     x      
9.02   Zawody klubowe KRUK - Łask    x x x   x      
21-22.02   Zawody klubowe STRZELMISTRZ - Łódź   x x x   x      
22.02   Zawody klubowe KRUK - Łask (czarny proch)  x x x x
23.02   Liga Sportera 3 Gun - Podstolice    x x x   x      
marzec                        
1.03   Zawody klubowe ORZEŁ - Kutno       x x            
2.03   Zawody klubowe, Łask,  KABAR - Łódź   ▒    x x x   x      
2.03   Zawody klubowe SHOOTING-ACADEMY - Łódź    x x x   x      
8.03   Zawody wojewódzkie Dzień Kobiet, SPOŁEM - Łódź    x x     x x x x
9.03   Zawody klubowe KRUK - Łask    x x x   x      
9.03   Zawody z okazji 50-lecia działalności sportowej Ludwika Malasińskiego   x       x      
15.03   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA -Łódź    x x     x      
19-23.03   Grand Prix Wrocławia - Wrocław    x x     x      
20 i 23.03   Otwarte zawody  SPOŁEM - Łódź   x       x      
22.03   Puchar Wiosny  SOKÓŁ - Zduńska Wola     x x     x     x
23.03   Zawody klubowe KRUK - Łask (czarny proch)      x x x   x      
28-29.03   Zawody klubowe STRZELMISTRZ - Łódź    x x x   x      
30.03   Karabin IPSC Level I  SHOOTING-ACADEMY - Łódź       x     x      
30.03   Pistolet i rewolwer obronny - Makówka  KABAR - Łódź   x       x      
kwiecień
6.04   Zawody klubowe  SHOOTING-ACADEMY - Łódź     x x x   x      
6.04   Zawody klubowe KABAR - Łódź    x x x   x      
12.04   Zawody Wielkanocne  BRACTWO  KURKOWE - Łódź  x x
12.04   Zawody klubowe  ORZEŁ - Kutno    x       x      
12.04   Karabinowe zawody z broni historycznej  10-ka - Radomsko     x     x      
13.04   Liga Sportera 3 Gun - Podstolice x x x x
13.04   Zawody klubowe  KRUK - Łask    x x x   x      
19.04   Zawody klubowe STRZELEC - Łódź      x x     x      
19-20.04   Zawody klubowe WALTER - Pabianice      x x     x      
22 i 25.04   Wiosenne Zawody Strzeleckie  STRZELEC - Łódź      x x     x      
24-27.04   I  Puchar Polski - Wrocław    x x     x x    
25-26.04   Zawody klubowe  STRZELMISTRZ - Łódź    x x x   x      
26.04   Dzień Ziemi  DZIESIĄTKA - Łódź    x x     x      
27.04   Wojewódzkie zawody strzeleckie - karabin 100 m  10-ka - Radomsko      x     x      
27.04   Puchar Wiosny  KRUK - Łask      x     x      
maj                      
1-4.05   Międzynarodowe Mistrzostwa Wybrzeża - Ustka    x x     x x x  
3.05   Zawody klubowe SNAJPER - Wójcin   x x     x      
4.05   Turniej Zwycięstwa  SOKÓŁ - Zduńska Wola      x x     x   x  
4.05   Zawody klubowe KABAR - Łódź    x x x   x      
4.05   Wojewódzkie zawody o Puchar Burmistrza Kamieńska  10-ka - Radomsko                   
4.05   Zawody klubowe  SHOOTING-ACADEMY - Łódź      x x x   x      
8-12.05   Puchar Prezesa PZSS - Wrocław    x x x       x  
8 i 11.05   Turniej Zwycięstwa  SPOŁEM (open) - Łódź    x       x      
10.05   Zawody klubowe  STRZELEC - Łódź      x x     x      
10.05   Zawody klubowe  ORZEŁ - Kutno    x x     x      
11.05   Zawody klubowe  KRUK - Łask    x x x   x      
15-18.05   II Puchar Polski - Bydgoszcz    x x     x x    
25.05   Zawody 3 Gun  SHOOTING-ACADEMY - Łódź   x x x   x      
18.05   Wojewódzkie zawody strzeleckie - pistolet 25m   10-ka - Radomsko   x       x      
18.05   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź    x x     x      
22-25.05   Złoty Muszkiet, Złota Krócica - Bydgoszcz   x x         x  
23-24.05   Zawody klubowe  STRZELMISTRZ - Łódź    x x x   x      
24.05   Zawody o tytuł Króla Kurkowego BRACTWO  KURKOWE - Łódź      x     x      
24-25.05   Zawody klubowe WALTER - Pabianice  x x x
27 i 30.05   Puchar Prezesa STRZELEC - Łódź      x x     x      
31.05   Puchar Lata  KRUK - Łask      x x     x x x x
czerwiec                      
1.06   Zawody klubowe  SHOOTING-ACADEMY - Łódź    x x x   x      
1.06   Zawody klubowe  KABAR - Łódź    x x x   x      
5-8.06   III Puchar Polski - Zielona Góra      x x     x x    
6.06   Zawody klubowe STRZELEC - Łódź      x x     x      
7.06   Zawody klubowe  ORZEŁ - Kutno      x x     x      
8.06   Zawody klubowe  KRUK - Łask      x x x   x      
12-15.06   Eliminacje do Finału OOM - Warszawa      x x         x  
14.06   Puchar Lata - Zduńska Wola                   
14-15.06   Zawody klubowe WALTER - Pabianice      x x     x      
15.06   3 Gun  Liga Sportera  KABAR - Łódź, Podstolice     x x x   x      
16.06   Zawody klubowe  KARTACZ - Łódź    x       x      
21.06   Zawody o Tarczę Rady Królewskiej BRACTWO  KURKOWE - Łódź     x     x      
24 i 27.06   Zawody klubowe STRZELEC - Łódź      x x     x      
26-29.06   Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Wrocław    x x x   x x    
27-28.06   Zawody klubowe  STRZELMISTRZ - Łódź    x x x   x      
28.06   IPSC Level II  SHOOTING-ACADEMY - Łódź    x x x   x      
29.06   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź    x       x      
29.06   Puchar Starosty Wieruszowskiego - SNAJPER - Wójcin   x x x   x x x x
lipiec                      
3-6.07   Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn    x x x   x      
6.07   Karabin centralnego zapłonu 50m, Strzelba dynam. Pcz 25m, IPSC Level I      x x x   x      
6.07   Zawody klubowe  KABAR - Łódź    x x x   x      
8-17.07   Zgrupowanie kadry wojewódzkiej juniorów - Jelenia Góra                     
12.07   Mistrzostwa Polski - Pistolet obronny - Podstolice    x       x      
13.07   Zawody Strzeleckie o Puchar Wójtów Gmin - SNAJPER - Wójcin     x x x   x x x x
13.07   Zawody klubowe   KRUK - Łask    x x x   x      
17-22.07   Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Wrocław    x x x       x  
19-20.07   Vortex 3Gun Cup 2014 - Parzęczew   x x x   x      
22 i 25.07   Zawody klubowe STRZELEC - Łódź      x x     x      
23.07   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź  "El Presidente Pcz"   x       x      
24-28.07   Odnowa biologiczna kadry wojewódzkiej juniorów - Jedlina Zdrój                     
27.07   Powiatowe Zawody o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy i Powiatu - Wójcin   x x     x x x x
sierpień                      
3.08   Kcz 50m, Strzelba dynamiczna, Pcz 25m,  Stal Lufka IPSC Level I    x x x   x      
3.08   Zawody klubowe  KABAR - Łódź    x x x   x      
9-17.08   Zgrupowanie kadry wojewódzkiej młodzików - Ustka                     
9.08   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź  Święto Wojska Polskiego    x x     x      
10.08   Zawody klubowe  KRUK - Łask    x x x   x      
16.08   O Puchar Prezesa z broni czarnoprochowej      x x x   x      
16-17.08   3GUN wg. 3GUN Nation (16.08- Prematch) - Parzęczew   x x x   x      
19-30.08   Zgrupowanie kadry wojewódzkiej juniorów                     
21 i 24.08   Ogólnopolskie zawody Święto Wojska Polskiego (open) - SPOŁEM - Łódź   x       x      
26 i 29.08   Zawody klubowe STRZELEC - Łódź      x x     x      
30-31.08   Mistrzostwa Polski Liga Sportera 3 Gun - Podstolice    x x x   x      
wrzesień                        
5.09   Memoriał Eugeniusza Ciechanowskiego      x x     x      
6.09   Zawody Bractwa Kurkowego - Łódź      x     x      
6.09   Memoriał Zbigniewa Fronczyka    x       x      
7.09   Karabin centralnego zapłonu 50m, Strzelba dynamiczna, Pcz 25m, IPSC Level I    x x x   x      
7.09   Wojewódzkie zawody o Puchar Burmistrza Kamieńska  10-ka - Radomsko                     
7.09   Zawody klubowe  KABAR - Łódź    x x x   x      
13.09   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź  "Pożegnanie Lata + El Presidente Pcz"    x x     x      
13.09   Zawody klubowe  KRUK - Łask      x x x   x      
13.09   Zawody klubowe  ORZEŁ -  Kutno        x     x      
12-14.09   Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Białystok      x x           x
20.09   Zawody klubowe  Bractwo Kurkowe - Łódź                   
23 i 26.09   Zawody klubowe STRZELEC - Łódź      x x     x      
25-28.09   Mistrzostwa Polski Młodzików - Bydgoszcz     x x x         x
25-28.09   Finał Pucharu Polski - Zielona Góra     x x     x      
26-27.09   Zawody klubowe STRZELMISTRZ - Łódź   x x x   x      
27-28.09   Zawody klubowe WALTER - Pabianice      x x     x      
27.09   IPSC Level II "Pożegnanie lata" - Parzęczew     x x x   x      
27.09   Zawody klubowe STRZELEC - Łódź      x x     x      
październik                      
4.10   Zawody klubowe  ORZEŁ - Kutno      x x     x      
5.10   Karabin centralnego zapłonu 50m, Strzelba dynamiczna, Pcz 25m, IPSC Level I      x x x   x      
5.10   Zawody klubowe  KABAR - Łódź    x x x   x      
8.11   Zawody Bractwa Kurkowego - Łódź      x x     x      
11.10   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź    x x     x      
11.10   Zawody klubowe  KRUK - Łask      x x x   x      
12.10   Karabin IPSC Level I - Parzęczew        x     x      
15-19.10   Konsultacja szkoleniowa kadry wojewódzkiej juniorów - Zakopane                     
16.10   Zawody o Gwiazdkę Bracką - Łódź        x     x      
16 i 19.10   Otwarte zawody  SPOŁEM - Łódź   x x     x      
18.10   Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Łódź    x x     x x x x
19.10   Wojewódzkie zawody strzeleckie pistolet 25 m   10-ka - Radomsko                     
19.10   Liga Sportera  3 Gun - Podstolice      x x x   x      
24-25.10   Zawody klubowe STRZELMISTRZ - Łódź      x x x   x      
25-26.10   Zawody klubowe WALTER - Pabianice      x x     x      
25-26.10   3GUN wg. 3GUN Nation (25.10/ Prematch) - Parzęczew      x x x   x      
28 i 31.10   Zawody klubowe STRZELEC - Łódź      x x     x      
listopad                      
2.11   Zawody klubowe  KABAR - Łódź      x x x   x      
6-9.11   Zawody klasyfikacyjne - Łeba      x x     x x    
8.11   Zawody klubowe  ORZEŁ - Kutno        x     x      
8.11   Zawody klubowe  KRUK - Łask      x x x   x      
9.11   Karabin centralnego zapłonu 50m, Strzelba dynamiczna, Pcz 25m, IPSC Level I      x x x   x      
11.11   Zawody z okazji Święta Niepodległości - Zduńska Wola      x x     x     x
13-16.11   Ogólnopolski Turniej Niepodległości (open) - SPOŁEM - Łódź     x       x      
15.11   Puchar Niepodległości  - Łódź   x x     x x   x
16.11   Wojewódzkie zawody strzeleckie - karabin 100 m  10-ka - Radomsko        x     x      
21-23.11   Zawody klasyfikacyjne - Wrocław     x x     x x    
22.11   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź x x
22-23.11   Zawody klubowe WALTER - Pabianice      x x     x      
25 i 28.11   Zawody klubowe STRZELEC - Łódź      x x     x      
27-30.11   Zawody klasyfikacyjne - Białystok     x x     x x    
28-29.11   Zawody klubowe STRZELMISTRZ - Łódź      x       x      
grudzień                      
5.12   Zawody Mikołajkowe - Zduńska Wola      x x         x x
5-6.12   Zawody klubowe STRZELMISTRZ - Łódź          x   x      
6.12   Zawody  klubowe  KABAR - Łódź  "XX Rocznica"     x x x   x      
6.12   Turniej Mikołajkowy - Łódź    x x           x
7.12   Kcz 50m, Strzelba dynamiczna, Pcz 25m, Stal Lufka IPSC Level I     x x x   x      
9 i 12.12   Zawody klubowe STRZELEC - Łódź      x x     x      
10-14.12   Konsultacja szkoleniowa kadry wojewódzkiej juniorów - Zakopane                     
13.12   Zawody klubowe  DZIESIĄTKA - Łódź   x       x      
13.12   Zawody  klubowe  KRUK - Łask      x x x   x      
13.12   Zawody klubowe  ORZEŁ - Kutno      x x     x      
14.12   Puchar Starszego Bractwa - Łódź        x     x      
19.12   Zawody klubowe  TOP GUN - Aleksandrów Łódzki           x      
20-21.12   Zawody klubowe WALTER - Pabianice      x x     x      

 

 
Objaśnienie skrótów : K/M - kobiety i mężczyźni
J - juniorki i juniorzy
sk - skrócone konkurencje    w - wyniki  Jm - juniorki młodsze i juniorzy młodsi
P - pistolet     K - karabin    S - strzelba gładkolufowa  - młodziczki i młodzicy
 
archiwum:   Plan organizacji szkolenia 2014                  
kalendarz 2013                      
kalendarz 2012
kalendarz 2011